” …Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR”

– Dostaliśmy z Ministerstwa Zdrowia oficjalną informację o przyznaniu dofinansowania. Dofinansowanie unijne wyniesie 17 mln zł. Na pokrycie wkładu własnego w wysokości 3 mln zł mamy promesę ministra – mówi Beata Aszkielaniec, rzeczniczka Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Czytaj więcej:

     2017 07 07 110403 - " ...Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR"

03 - " ...Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR" 02 - " ...Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR"
04 - " ...Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR" 011 - " ...Matka Polka szykuje się do wielkiej inwestycji w SOR"

 

 

 

 

9 maja 2017 r. zakończyła się ocena założonego przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki wniosku o dofinansowanie  pn. „Utworzenie Pediatrycznego Centrum Urazowego oraz rozbudowa i remont Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki wraz z przebudową lądowiska dla śmigłowców i zakupem sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału”. W wyniku oceny merytorycznej I stopnia projekt uzyskał 27 punktów i spełnił wszystkie kryteria merytoryczne II stopnia. Minister Zdrowia podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania w wysokości 20 mln.