Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej w ICZMP

Tradycyjnie już w naszym Instytucie bardzo uroczyście obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Pan Dyrektor Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki” prof. Maciej Banach wraz z całą Dyrekcją złożył dzisiaj z tej okazji wszystkim pielęgniarkom i położnym najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej, spełnienia wszystkich zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości oraz pogody ducha i serdeczności. 
Pan prof. Maciej Banach wręczył dyplom uznania wraz z premią i miłym prezentem 5-ciu najbardziej wyróżniającym się pielęgniarkom i położnym:
1.Urszuli Sztajnert – Blok Operacyjny Ginekologiczno – Położniczy,
2.Elżbiecie Słowińskiej – Klinika Połoznictwa, Perinatologii i Ginekologii,
3.Dorocie Szczęch – Klinika Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu oraz Diagnostyki i Leczenia Niepłodności
4.Katarzynie Olejniczak – Klinika Kardiologii
5.Katarzynie Wojciechowskiej – Klinika Pediatrii, Immunologii i Nefrologii. Po wysłuchaniu interesującego wykładu Pana dr Marka Maciejewskiego Kierownika Kliniki Kardiologii i Wad Wrodzonych Dorosłych pt: „Do serca przez żołądek i mózg – Trzej Muszkieterowie”, wszyscy uczestnicy spotkania i zaproszeni goście poczęstowali się pysznym okolicznościowym tortem ufundowanym przez firmę „P. Skórka”.