Szkoła Rodzenia. Bezpłatne zajęcia do końca roku

Szkoła rodzenia działa w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki od czerwca. Zajęcia prowadzone przez Magdalenę Kempińską, położną, instruktorkę od lat przygotowująca pary do porodu oraz certyfikowanego doradcę laktacyjnego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. – W połowie sierpnia zaczynamy kolejny wakacyjny kurs. Mamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca na wrześniowe zajęcia i zaczynamy zapisy na październik – wylicza Kempińska.

Dyrekcja ICZMP planowała prowadzić bezpłatne zapisy tylko przez trzy miesiące – do końca września. Ale wobec ogromnego zainteresowania i zadowolenia słuchaczek Szkoły Rodzenia, zdecydowaliśmy, że do końca 2018 roku zajęcia będą bezpłatne.

Bezpłatna Szkoła rodzenia – więcej czytaj tu: http://www.iczmp.edu.pl/?p=51883

Szkoła Rodzenia w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi ma na celu przekazanie fachowych informacji na temat porodu, połogu, opieki nad noworodkiem w pierwszych miesiącach jego życia. Wiele uwagi poświęcamy również ojcom, którzy chcą uczestniczyć w narodzinach swoich dzieci

Najlepszy moment na rozpoczęcie zajęć w Szkole rodzenia to ukończenie 24 tygodnia ciąży. Przyszła mama powinna zakończyć kurs w przybliżeniu na 3 – 4 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu.

W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety ciężarne (grupa maksymalnie 10 uczestniczek) wraz z osobami towarzyszącymi.

Zapisy (poniedziałek-piątek) w godz. 08-15 pod numerem telefonu: 42 271 10 09 lub e-mail: szkolarodzenia@iczmp.edu.pl

Terminy kursów:

Sierpień