Poradnia POZ w ICZMP. Wiele korzyści dla pacjentów

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce. W unikatowych klinikach pracują wybitni specjaliści, którzy zajmują się pacjentami z całej Polski.

Ale Instytut nie zapomina o łodzianach. Zależy nam na objęciu ich jak najbardziej kompleksową opieką. Dlatego ICZMP stawia na rozwój poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Dzięki współpracy z firmą IKEA Poradnia POZ została odnowiona i doposażona w sprzęt. Pomieszczenia, w których są przyjmowani pacjenci są nowocześnie i estetycznie urządzone. Na podłodze jest jasna wykładzina. Ściany w pastelowych kolorach ozdobiono kolorowymi dodatkami.

Dla mniejszych dzieci jest wygodny przewijak, dla starszych stolik z zabawkami.

Wkrótce rozpoczną się prace w korytarzu prowadzącym do POZ i przy recepcji.