Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień! 42 271 12 55 | 42 271 18 50

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Fundacja na Rzecz Rozwoju
Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Oferta Pracy:

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” zatrudni specjalistę ds. jakości
w Onkologicznym Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

I. Opis stanowiska:

Do obowiązków specjalisty ds. jakości będzie należało:

1. Wsparcie działań Kierownika Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (CWBK).
  1. Tworzenie nowych i aktualizowanie istniejących procedur/instrukcji
  2. Kontrola jakości prowadzonych badań w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych
  3. Monitorowanie niekomercyjnych badań, zapewniając tym samym wysoką jakość danych uzyskiwanych w badaniach.
  4. Prowadzenie nadzoru nad procesami związanymi , w szczególności:
  5. procesie świadomej zgody pacjenta na badanie,
  6. bezpieczeństwa pacjenta,
  7. zarządzania lekiem badanym,
  8. zgodności z protokołem badania klinicznego,
  1. Rozwiązywanie problemów w badaniu (np. powtarzające się niezgodności z protokołem, brak raportowania zdarzeń niepożądanych i inne)
  2. Organizacja regularnych szkoleń dla personelu CWBK w zakresie:
  3. Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good ClinicalPractice),
  4. standardowych procedur postępowania (ang. Standard Operating Procedure, SOP) –zgodnie z zasadami opisanymi w odpowiedniej procedurze,
  5. specyfiki prowadzonych w ośrodku badań klinicznych.

II. Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne.
  2. Znajomość zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good ClinicalPractice, ICH GCP) oraz regulacji prawnych i wytycznych dotyczących badań klinicznych.
  3. Umiejętność tworzenia nowych i aktualizowanie istniejących procedur/instrukcji.
  4. Kompetencje w zakresie kontroli jakości oraz monitorowania prowadzonych badań klinicznych.
  5. Organizacja szkoleń dla personelu OnkoCWBK.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. CV i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydatao wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:„Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:                        :

• w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno – Położniczy

ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a

• pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289.

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Spis Treści

pl Polish