Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień! 42 271 12 55 | 42 271 18 50

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Fundacja na Rzecz Rozwoju
Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Oferta Pracy:

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki”
zatrudni lekarza pełniącego funkcję badacza kardiologa
w projekcie „COVID FAST: Ocena zmian w miąższu płucnym występujących u pacjentów po przebytej infekcji COVID-19 i ich wpływ na krążenie płucne – badanie przy użyciu autorskiego, hybrydowego protokołu opartego o RM, USG i algorytmy sztucznej inteligencji”

Planowane zatrudnienie dla 1 osoby na okres: 1.04.2022 – 30.11.2022 na umowę zlecenie:

I. Zakres obowiązków:

1. Wykonanie badań echokardiograficznych u osób dorosłych aparatem Philips Epiq zgodnie z protokołem badania, obejmujące akwizycje klipów do rekonstrukcji 3D komory prawej i lewej.
  2. Prowadzenie elektronicznej dokumentacji projektu.
  3. Analiza uzyskanych wyników

II. Wymagania:

1. Specjalizacja bądź w trakcie specjalizacji kardiologicznej lub kardiologii dziecięcej.
  2. Posiadanie umiejętności z zakresu kardiologii.
  3. Prawo wykonywania zawodu.
  4. Minimum 2 -letnie doświadczenie na oddziale kardiologicznym lub kardiologii dziecięcej.
  5. Samodzielność i dokładność, wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki.
  6. Dostępność na ternie ICZMP minimum 3 razy w tygodniu.

Oferujemy:

1. Możliwość rozwoju naukowego.
  2. Umowę zlecenie.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. CV i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata „Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administrator danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile został oumieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

• w Dziale Kadr I Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno – Położniczy ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a
  • pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr I Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289.
  • Pocztą elektroniczną na adres biuro20@iczmp.edu.pl

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Spis Treści

pl Polish