Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień! 42 271 12 55 | 42 271 18 50

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Fundacja na Rzecz Rozwoju
Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Oferta Pracy:

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” zatrudni specjalistę ds. jakości w Onkologicznym Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

I. Opis stanowiska:

Do obowiązków Inspektora pełniącego funkcję asystenta ds. archiwizacji administracji będzie należało:

1. tworzenie nowych i aktualizowanie istniejących procedur/instrukcji
  2. kontrola jakości prowadzonych badań w CWBK
  3. monitorowanie niekomercyjnych badań, zapewniając tym samym wysoką jakość danych
  4. uzyskiwanych w badaniach
  5. prowadzenie nadzoru nad procesami związanymi , w szczególności:
    • procesie świadomej zgody pacjenta na badanie,
    • bezpieczeństwa pacjenta,
    • zarządzania lekiem badanym,
    • zgodności z protokołem badania klinicznego,
  6. prowadzenie regularnych szkoleń dla personelu CWBK w zakresie:
    • Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good Clinical Practice),
    • standardowych procedur postępowania (ang. Standard Operating Procedure, SOP)
    • specyfiki prowadzonych w ośrodku badań klinicznych,
    • innych, związanych z prowadzonymi w ośrodku badaniami klinicznymi (np. IATA, ALS, GCLP, GMP, GDP, PK, PD).

II. Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne
  2. Znajomość zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ang.Good Clinical Practice, ICH GCP) oraz regulacji prawnych i wytycznych dotyczących badań klinicznych
  3. Umiejętność tworzenia nowych i aktualizowanie istniejących procedur/instrukcji
  4. Kompetencje w zakresie kontroli jakości oraz monitorowania prowadzonych badań klinicznych
  5. Organizacja szkoleń dla personelu OnkoCWBK

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. CV i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:                        :

• w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno – Położniczy

ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a

• pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289.

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Spis Treści