Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień! 42 271 12 55 | 42 271 18 50

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Fundacja na Rzecz Rozwoju
Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Oferta Pracy:

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” zatrudni specjalistę ds. przygotowania danych z rezonansu magnetycznego (3 osoby) do projektu „COVID FAST: Ocena zmian w miąższu płucnym występujących u pacjentów po przebytej infekcji COVID-19 i ich wpływ na krążenie płucne – badanie przy użyciu autorskiego, hybrydowego protokołu opartego o RM, USG i algorytmy sztucznej inteligencji”,

Planowane zatrudnienie dla 2 osób na okres: 15.09.2022 – 30.11.2022; dla 1 osoby na okres: 01.10.2022 – 30.11.2022  w ramach umowy zlecenie:

I. Zakres zadań:

1. Obrysowywanie struktur anatomicznych płuc i serca na badaniach rezonansu magnetycznego.
  2. Analiza uzyskanych wyników.

II. Wymagania:

1. Studenci Uniwersytetu Medycznego po ukończonym II roku studiów, lub lekarze w trakcie szkolenia specjalizacyjnego.
  2. Umiejętność obsługi programu graficznego (po przeszkoleniu).
  3. Samodzielność i dokładność, wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki.
  4. Dostępność na terenie ICZMP minimum 3 razy w tygodniu.

Oferujemy:

1. Możliwość rozwoju naukowego.
  2. Umowę zlecenie.

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. CV i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata „Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

• w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno – Położniczy Rzgowska 281/289 – pok. 5a
  • pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289.
  • pocztą elektroniczną na adres biuro20@iczmp.edu.pl

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Spis Treści