W Matce Polce spełniamy marzenia

Pani Agnieszka Antosik marzyła o trójce dzieci. Rok po urodzeniu drugiej córeczki lekarze wykryli u niej raka trzustki. Przegrali z nim Patric Swayze, Steve Jobs, czy Anna Przybylska. Pani Agnieszka nie poddała się. Przeszła bardzo ciężką operację (trzeba było usunąć trzustkę), po której ma cukrzycę. Kiedy odzyskała siły, wróciła do spełniania marzeń. Właśnie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki urodziła wymarzone trzecie dziecko – Milenę. Kobieta nie kryje wzruszenia i mówi o wielkim szczęściu.

– Milena przyszła na świat drogami natury. Ważyła 4220 g, mierzyła 62 cm i dostała 10 punktów w skali Apgar – mówi dr Michał Krekora z Kliniki Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii, który odbierał poród.

– Pani Agnieszka wykazała się ogromną wolą walki o dziecko i determinacją – dodaje dr Mariusz Grzesiak, kierownik Kliniki Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii.

A prof. Maciej Banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki zwraca uwagę, że w trzydziestoletniej historii Centrum nie było jeszcze takiego przypadku.

Więcej o pani Agnieszce i jej córeczce:

TVP3

 

 

 

 

 

TV TOYA

 

 

 

 

 

„Dziennik Łódzki”

 

 

 

 

 

 

 

Express Ilustrowany”