Wolne miejsca specjalizacyjne w ICZMP

W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki można robić specjalizacje z ponad 40 dziedzin medycyny. Oprócz położnictwa i ginekologii, neonatologii, pediatrii w Klinikach Instytutu można zdobywać szlify z kardiologii, chorób wewnętrznych, genetyki czy chirurgii onkologicznej.


Lekarz po studiach ma przed sobą jeszcze trudniejsze i istotniejsze dla jego kariery zadanie: zdobycie specjalizacji. Wielu wie, czym chce się zajmować w przyszłości. Ale są też niezdecydowani, gotowi pójść na żywioł. Jedni i drudzy muszą podjąć jeszcze jedną ważną decyzję: wybrać miejsce, w którym chcą się kształcić.

Wielu idzie do klinik, które miało okazje poznać podczas studiów. Tymczasem w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki czeka prawie 90 wolnych miejsc specjalizacyjnych, wiele z nich to etaty rezydenckie.

Dlatego zapraszamy młodych lekarzy i studentów ostatnich lat medyny na Dzień Kariery. Organizujemy go w Walentynki, bo mamy nadzieję, że mile spotkanie tego dnia sprawi, że wiele osób postanowi związać się z Matką Polką przynajmniej na kilka lat.

W czasie Dnia Kariery przedstawimy Kliniki, w których można robić specjalizację, również w trybie rezydenckim. Będzie możliwość rozmowy z Szefami Klinik, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju i warunkach pracy.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Kariery w Matce Polce

Kiedy:
czwartek 14.02.2019 godzina 11:00

Gdzie:
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, ul. Rzgowska 281/289 (budynek główny)

Więcej informacji o wolnych miejscach specjalizacyjnych w ICZMP i zasadach naboru:

Małgorzata Arent, kierownik Działu Informacji Naukowej – tel. (42) 271-16-07