Kochani Przyjaciele, V Jubileuszowy Bal Fundacji na rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki za nami! To był bez wątpienia najlepszy Bal pod wieloma względami! Uczestniczyło w nim aż 350 osób, które wspólnie z nami zbierały pieniądze dla naszych najciężej chorych dzieci. Nieoficjalnie jeszcze (wciąż liczymy) udało nam się zebrać ponad 300,000 zł! Wierzcie mi, że trudno znaleźć właściwe słowa by Wam wszystkim podziękować! Jesteście wyjątkowi i wspaniali, a Bal po raz kolejny pokazał jak bardzo potrafimy się jednoczyć i otwierać nasze serca na cierpienia innych osób, w tym dzieci.

Będziemy Was na bieżąco informować o tym, jak pomogliśmy naszym mały podopiecznym za zebrane pieniądze, będziemy też Was prosić o całoroczne wsparcie, w tym w odliczeniu 1% podatku na rzecz Fundacji, bo Instytut CZMP bardzo ich potrzebuje, byśmy mogli diagnozować i leczyć naszych pacjentów na najwyższym poziomie.

Gratulujemy tegorocznym laureatom wyjątkowej nagrody Fundacji „Serduszko za Serce”, którą otrzymała całkowicie wyjątkową Fundacja, która jest z Instytut CZMP od zawsze i od zawsze nas wspiera – Fundacja „Mamy Serce”! Ogromne gratulacje i podziękowania za wspaniałą współpracę! Chciałbym także podziękować wszystkim osobom, bez których ten Bal na pewno by się nie odbył, a z którymi bardzo ciężko pracowaliśmy przez ostatnie miesiące, a w szczególności Ewie Konciak i jej zespołowi – Dominice Mielczarek, Agacie Spalińskiej, Klaudii Reliszce oraz Agnieszce Szymańskiej-Kułacz. Wielkie słowa uznania i podziękowania także dla Pana Kamila Nosela za ogromną pomoc przy prowadzeniu Balu i aukcji.

Już teraz koniecznie zarezerwujcie sobie czas na VI Bal Fundacji ICZMP w ostatnią sobotę karnawału – 25 lutego 2020r!

Prof. Maciej Banach, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki