„Serduszko za serce” dla Fundacji „Mamy serce”

Podczas V Jubileuszowego Balu Fundacji na rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który odbył się 2 marca a Hotelu andel’s została wręczona nagroda Fundacji „Serduszko za Serce”.
Wyróżniamy nią osoby i instytucje wspierające matki i dzieci – pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Wśród wyróżnionych „Serduszkiem” są: pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i Fundacja Radia Zet.
W tym roku uhonorowaliśmy Fundację „Mamy Serce”, która opiekuje się dziećmi chorymi na serce i wspiera Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii w ICZMP.
Więcej o Fundacji „Mamy Serce”

Fundacja „MAMY SERCE”

Jak mówi prof. Maciej Banach, dyrektor ICZMP, Fundacja „Mamy Serce” jest z ICZMP od zawsze i od zawsze nas wspiera.
Dosłownie kilka dni temu przekazała naszym kardiologom i kardiochirurgom sprzęt wart kilkadziesiąt tysięcy złotych: 3 kardiomonitory uMEC12 oraz EKG Bene Heart D3.