Czek od Indigo Nails Lab Polska dla ICZMP

Łódzka firma Indigo Nails Lab Polska od kilku lat odnosi sukcesy w branży kosmetycznej. Jest znana na całym świecie z produkcji lakierów i kosmetyków do pielęgnacji paznokci. IndigoNails sukcesem dzieli się z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki. Właściciele firmy Magdalena i Dariusz Malaczyńscy zdecydowali się przekazać cały zysk ze sprzedaży lakieru hybrydowego chicgoldFundacji ICZMP.

– To jest coś wspaniałego móc się dzielić – mówił Magdalena Malaczyńska przekazując prof. Maciejowi Banachowi, dyrektorowi ICZMP symboliczny czek na 57 tys. zł. – To możliwe nie tylko dzięki nam, ale także dzięki klientkomIndigo. Jesteśmy dumni, bo jak widać, razem możemy więcej.

Magdalena Malaczyńska zapowiada, że przygotowuje się do kolejnej akcji wspierającej ICZMP. Tym razem Instytut ma dostać pieniędze ze sprzedaży lakieru super hero. – Znów 100 proc. ze sprzedaży zostanie przekazane szpitalowi – mówiła. I dodała, że myśli jak jeszcze mogłaby wesprzeć Instytut. – Bo po pierwsze cel szczytny, po drugie – wspieranie kobiet, a po trzecie Łódź – uzasadniała.

– Mamy kolejnych Przyjaciół! Trudno nie być wzruszonym spotykając osoby, które mogą dziel się swoim sercem z pacjentkami i pacjentami. Dziękujemy! – mówił przyjmując czek prof. Maciej Banach.