Światowy Dzień Wcześniaka w ICZMP

Dziękujemy Wam Rodzice za Waszą obecność, za dzisiejsze rozmowy oraz za niezwykłą siłę, którą przekazujecie swoim Dzieciom.

Dziękujemy Naszym Specjalistom – lekarzom, położnym, pielęgniarkom, psychologom, fizjoterapeutom wszystkim Pracownikom dwóch największych klinik neonatologicznych, którzy każdego dnia walczą o życie Wcześniaków!

Dziękujemy Sponsorom i Partnerom, którzy swoim zaangażowaniem sprawili, że mogliśmy tak pięknie obchodzić ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy serdecznie w niedzielę 17 listopada od zmierzchu do godz. 23:59 do obejrzenia wyjątkowej iluminacji świetlnej na naszym budynku oraz na biurowcu TME – Transfer Multisort Elektronik.

Maciej Banach Monika Kuszyńska Jerzy J. Buczyński Jerzy J. Buczyński – Iluzjonista, Trener Alex Matczak Izabella Michałowska-Wieczorek #PTPiPN
Balony BalMar Ośmiorniczki dla wcześniaków HiPP Polska
DOZ.PL Martello TME Kariera Fundacja ICZMP Psychologia AHE w Łodzi TANIEC, Wydział Artystyczny, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Zdjęcia do pobrania