Operacja „Święta”

W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki codziennie wykonuje się kilkadziesiąt operacji. W poniedziałek 9.12. zaczęliśmy wyjątkową – taką, która potrwa aż kilka dni. Wspólnie z Akademią Humanistyczno- Ekonomiczną w Łodzi prowadzimy Operację „ŚWIĘTA”.

Studenci AHE jako elfy i śnieżynki asystują Św. Mikołajowi, który wraz ze świątecznym orszakiem dotrze do wszystkich pacjentów w pediatrycznej części ICZMP.

– W Instytucie mamy dzieci, które spędzają czas świąteczny, często po trudnych operacjach, czy w czasie trudnych terapii – mówił podczas konferencji prasowej inaugurującej operację „ŚWIĘTA” prof. Maciej Banach, dyrektor ICZMP. – Wizyta św. Mikołaja, prezent, ma sprawić, że poczują się wyjątkowo, ale też poczują klimat świąt.

O to, by w mikołajowym worku nie było widać dna zadba firma Moje Bambino.

Dziękujemy Uhu-hu-hu.