Specjalizacje z onkologii klinicznej w Matce Polce

Zachęcamy młodych lekarzy do podjęcia szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie onkologii klinicznej.

Klinika Onkologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w dniu 9.12.2019 uzyskała akredytację Centrum Monitorowania Kształcenia Podyplomowego na szkolenie we wspomnianej specjalności.

Klinika Onkologii zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorych na raka piersi, raka jajnika, jajowodu, otrzewnej, raka trzonu macicy, szyjki macicy, raka przełyku, żołądka, jelita, wątroby, trzustki, głowy i szyi, raka płuca, raka nerki, pęcherza moczowego, prostaty, czerniaka, chłoniaków, mięsaków.
Prowadzi liczne badania naukowe i kliniczne wprowadzające innowacyjne metody diagnostyki i leczenia, a także całościowego podejścia do Pacjentów chorych na raka.

Więcej informacji o specjalizacji z onkologii klinicznej w ICZMP: Dział Informacji Naukowej – tel. (42) 271-16-07.