IV Bieg Charytatywny ICZMP RUN


Już po raz 4. spotkamy się, aby pomagać najmłodszym Pacjentom Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i przyjaciół Instytutu do udziału w 4. Biegu Charytatywnym ICZMP RUN.

Bieg organizuje Fundacja na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Impreza oprócz promocji zdrowego stylu życia ma pomóc Matce Polce i jej pacjentom. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Instytutu – najciężej chorych dzieci z całej Polski, oraz na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie pacjentów. 

W tym roku, z uwagi na pandemię nie spotkamy się przed Matką Polką – zapraszamy na bieg wirtualny w wybranym przez siebie czasie (w dniach 05.09.-27.09.) i miejscu. Wystartować można  w trzech kategoriach:

  • OPEN na 5 km
  • bieg drużynowy
  • bieg sumowany – To nowość. Wszyscy zapisani Uczestnicy „zbierają” swoje kilometry. Zwycięzcą zostanie osoba, która przez cały okres przebiegnie najwięcej kilometrów

Poprzednie edycje biegu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nich po 500 zawodników. Wśród nich prawdziwe gwiazdy. Wokół Matki Polki biegła m.in. Wanda Panfil, mistrzyni świata w maratonie z 1991 roku z Tokio.

Wszystkie osoby, które były zapisane do biegu tradycyjnego pozostają na liście startowej.

Zapraszamy Państwa do udziału oraz współpracy przy organizacji biegu!
Kontakt: bieg@iczmp.edu.pl

Zapisy: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=641&fbclid=IwAR3cN-_R7jZc36yC1bcvgGMfhaLm5tusQ7Rv5CAp_47A1TS3AP-cSzAdQd8