Wracają zajęcia w Szkole Rodzenia ICZMP. Udział w zajęciach naszej szkoły jest bezpłatny. Aby z nich skorzystać trzeba być w pełni zaszczepionym.

W programie zajęć łączymy elementy wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi. Szkoła Rodzenia ma na celu przekazanie fachowych informacji na temat porodu, połogu, opieki nad noworodkiem w pierwszych miesiącach jego życia.

Szkoła rodzenia ICZMP online

Najlepszy moment na rozpoczęcie zajęć w Szkole rodzenia to ukończenie 24 tygodnia ciąży. Przyszła mama powinna zakończyć kurs w przybliżeniu na 3 – 4 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu.

W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety ciężarne ( grupa maksymalnie 10 uczestniczek) wraz z osobami towarzyszącymi.

UWAGA! Warunkiem udziału w zajęciach jest aktualny certyfikat potwierdzający pełne zaszczepienie przeciwko SARS-COV2.

Program realizowany jest w ciągu 5 spotkań, które obywają się raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych, od godz. 15 do 17. . Zajęcia Szkoły rodzenia odbywają się na terenie Instytutu CZMP w budynku Szpitala Pediatrycznego w komfortowych warunkach, w doskonale wyposażonej Klinice Rehabilitacji.

Zalecane wyposażenie uczestniczek Szkoły rodzenia

• strój do ćwiczeń (miękkie obuwie na zmianę, skarpetki, dres lub inny strój nie krępujący ruchów),
  • napój butelkowany, niegazowany,
  • ewentualnie ręcznik lub kocyk
  • maseczka.

Niezbędne jest posiadanie zaświadczenia od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach.

szkolarodzenia[at]iczmp.edu.pl

Prowadząca

Magdalena Kempińska – położna, instruktorka szkoły rodzenia od wielu lat przygotowująca pary do porodu oraz certyfikowany doradca laktacyjny. Liderka prowadząca spotkania w ramach grupy wparcia „Mlekoteka” dla kobiet karmiących piersią. Prywatnie mama dwóch synów.

Obejrzyj wykłady Szkoły Rodzenia ICZMP online

Szkoła Rodzenia ICZMP online