Opiniowanie Produktów

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce oraz wiodącym ośrodkiem referencyjnym (trzeciego stopnia) w zakresie położnictwa, neonatologii, ginekologii i pediatrii.

mgr Małgorzata Arent - Koordynator ds. Opiniowania Produktu:

Wykwalifikowana kadra medyczna oraz szerokie zaplecze diagnostyczne szpitala ginekologiczno-położniczego i szpitala pediatrycznego Instytutu CZMP pozwala na prowadzenie zaawansowanej technologicznie działalności naukowo-badawczej w szerokim zakresie tematyki medycznej, zapewniając jednocześnie bardzo wysoki standard opieki medycznej. Obszerna baza kliniczna i naukowa Instytutu CZMP stwarza podstawę do opiniowania produktów w tym przeznaczonych dla niemowląt, dzieci oraz kobiet ciężarnych. Zdrowe produkty spożywcze i bezpieczne otoczenie to główne czynniki wpływające na jakość życia przyszłych matek i ich dzieci, a co za tym idzie naszego społeczeństwa. W celu podjęcia współpracy prosimy zainteresowanych o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i zapraszamy do kontaktu:

Instytut CZMP podejmuje się opiniowania :

• produktów kosmetycznych,
  • preparatów biologicznych do celów medycznych,
  • odżywczych suplementów diety,
  • żywności dla niemowląt,
  • środków dezynfekcyjnych do celów higienicznych,
  • preparatów bakteriologicznych do celów medycznych i weterynaryjnych,
  • produktów mlecznych i zbożowych zawartych w tej klasie,
  • zabawek dla dzieci, aparatury rehabilitacyjnej do ciała i diagnostycznej do celów medycznych,
  • aparatów i instrumentów medycznych,