Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień!

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Zaszczepiliśmy uczniów z IV LO

ZaszczepilismyUczniow

Masowe szczepienia w szkołach mają pełną ruszyć po wakacjach. My nie czekamy, tylko szczepimy.

Zespół działającego w ICZMP Punktu Szczepień w przeddzień wakacji pojechał do IV Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Sczanieckiej.

Ze szczepionkami na zewnątrz

– Teraz szczepionki czekają na pacjentów, więc wychodzimy z nimi na zewnątrz – mówi prof. Iwona Maroszyńska, dyrektor ICZMP. – Dzięki temu młodzież może będzie mogła bezpiecznie pojechać na wakacje.

Zaszczepiliśmy 25 uczniów i dwóch pracowników szkoły.

Duże zainteresowanie

– Obawiałam się, czy na koniec roku szkolnego będzie zainteresowanie szczepieniem, ale zgłosiło się kilkadziesiąt osób – mówi Katarzyna Felde, dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego. – Bardzo się z tego cieszymy

Podobną akcję ICZMP może zorganizować w każdej szkole w regionie. Także w wakacje.

Informacje o szczepieniach na COVID w ICZMP

Więcej o naszej akcji w mediach:

Dziennik Łódzki

Fakt

Wyborcza.pl

Radio Łódź

TV TOYA

Spis Treści

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować: