Szanowni Państwo,

Kardiologia prenatalna dziś jest interdyscyplinarną dziedziną medycyny, łączącą wiele specjalności.

Dlatego VI Konferencję Kardio Prenatal, która odbędzie się w dniach 17-18.05.2024 jest kierowana do położników, perinatologów, kardiologów dziecięcych, neonatologów, genetyków, radiologów, kardiochirurgów dziecięcych, położnych, pielęgniarek, rehabilitantów, kadry naukowej Uczelni Medycznych, studentów medycyny.
Ta współczesna, wielospecjalistyczna medycyna jest ważna dla każdej kobiety ciężarnej i jej płodu. Jest ważna dla świeżych umysłów następnych pokoleń adeptów medycyny. Jest ważna dla wszystkich zainteresowanych echokardiografią płodową.
Na konferencji prezentowane będą najnowsze doniesienia ze świata medycyny, wykłady gości z zagranicy, ciekawe przypadki, które jak zawsze czegoś nas uczą oraz materiały jeszcze nie publikowane.

Czekamy na Państwa w maju na:

VI Konferencji Kardio-Prenatal „Kardiologia Prenatalna wczoraj i dziś”

w dniach 17-18.05.2024 w Łodzi

w Hotelu The Loom ul. Ogrodowa 21

Więcej informacji na temat konferencji na stronie:

ptkp.kardiologia-prenatalna.org/2024/03/14/konferencja-kardio-prenatalna/