W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki można robić specjalizacje z kilkudziesięciu dziedzin medycyny. Bo wbrew pozorom Matka Polka to nie tylko ginekologia i pediatria. W Klinikach Instytutu można zdobywać szlify m.in. z kardiologii, chorób wewnętrznych, genetyki, nefrologii, okulistyki czy chirurgii onkologicznej. Mamy ponad 100  wolnych miejsc specjalizacyjnych.

Dlatego zapraszamy młodych lekarzy i studentów ostatnich lat medyny na Dzień Kariery. Przedstawimy wybrane Kliniki, w których można robić specjalizację, również w trybie rezydenckim. Będzie możliwość rozmowy z szefami wybranych klinik (Klinika Pediatrii, Immunologii i Nefrologii; Klinika Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii; Klinika Onkologii), którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju i warunkach pracy.

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną spotkanie organizujemy on-line na platformie zoom. Oto dane dla zainteresowanych udziałem w Dniu Kariery.

Zoom Meeting