Serdecznie zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Naukową Kardio Prenatal “Wady serca (TGA i HLHS) u płodów, noworodków, dzieci i dorosłych” do Łodzi w dniach 16-17.06.2023 pod patronatem Polskiego Towarzystwa Kardiologii Prenatalnej oraz Uniwersytetu

Medycznego w Łodzi.

Ciekawy program

Honorowymi Gośćmi naszego wydarzenia będą:

Prof. Michael Katz (Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi) oraz Prof. Norman H. Silverman.

Organizatorzy przygotowali dla Państwa niezwykle ciekawy i mamy nadzieję interesujący program naukowy przedstawiając najnowsze doniesienia kliniczne w kardiologii prenatalnej, kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej.

Wybitni wykładowcy z zakresu ginekologii i położnictwa, perinatologii, genetyki i kardiologii prenatalnej, kardiochirurgii dziecięcej, kardiologii dziecięcej przybliżą Państwu postępowanie i losy naszych najmłodszych pacjentów czyli płodów. Kardiolog dorosły odpowie jak przygotować nastolatka po operacji serca do jego zdrowej prokreacji.

Rozmowy, wymiana doświadczeń

Forum jest otwarte dla rezydentów, studentów i pielęgniarek a przede wszystkich tych medyków, którzy lubią wyzwania, zagadki, edukację oraz internetową współpracę.

Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w tak wspaniałym gronie uczestników i wykładowców będzie dla nas wspaniałą okazją do rozmów oraz dyskusji, wymiany doświadczeń, a także znakomitej integracji środowiska na sali wykładowej i w kuluarach.

Więcej informacji na stronie:

Formularz zgłoszeniowy na V Konferencję KardioPrenatal