Dedykowana infolinia ds. szczepień przeciw COVID-19 realizowanych w punkcie szczepień!

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
w Łodzi

Zarezerwuj wizytę z domu.

Klinika Pediatrii, Immunologii i Nefrologii

Klinika Klinika Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP jest szerokoprofilową i wielospecjalistyczną kliniką pediatryczną świadczącą całodobowe usługi w zakresie pediatrii ogólnej, immunologii klinicznej i alergologii dla dzieci, nefrologii dla dzieci, nefrologii dla dorosłych, dializoterapii dla dzieci i dorosłych.

prof. Krzysztof Zeman - Klinika Pedriarrii, Immunologii i Nefrologii

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Zeman

Kierownik Kliniki

Sekretariat Kliniki:

Lokalizacja:

Budynek Pediatryczny "B" piętro 0

Dojazd od ul. Kolumny

Klinika organizacyjnie podzielona jest na odcinek dla dzieci do 3 roku życia i odcinek dla starszych pacjentów oraz dysponuje ambulatoryjną stację dializ. Ma w swoich strukturach także Pracownię Nadciśnienia Tętniczego i Powikłań Sercowo-Naczyniowych. Klinika wyposażona jest w pracownie gastroskopii, echokardiografii, szkolenia do dializ oraz diagnostyki pulmonologicznej.